Müşteri Yorumları

Veli Yorumları

Aslı kuloglu Degerli gul hocam osman hocam sizden ayrilmak gercekten cok zor oldu benim icin biz bir aileydik kucugumle o kadar ilgilendinizki size minnettarim guleryuzunuz insanin icini isitiyor. Cocugumuz sizden cok sey ogrendi sizinle buyudu sizinle yetisti cok sansliyiz ki sizleri tanidik iyiki varsiniz sizin varliginiz bizlere en buyuk destek sizleri cok seviyoruz.

  • Aslı kuloglu

Özlem-Seyit ŞENELDİK Kreşin izden üzülerek ayrıldık. Fakat sizden çok memnun olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Kızımın da sizden çok memnun olduğunu biliyorum. Öğretmenlerinizin de çok verimli olduğunu işlerini başarılı gerçekleştirdiklerini ve bizim sizlerden üzülerek ayrıldığımızı belirtmek isterim. Her şeyinizle mükemmelsiniz.

  • Özlem-Seyit ŞENELDİK

Dilek Aşkın DAMGACIOĞLU Ayrıca Buket hanım her sabah gülümseyen yüzünüzle günümüz daha aydın başladı sizi seviyoruz...Sizlerin nazarında tüm Yunus Emre Çocuk Yuvası eğitimcileri ve personeline teşekkürlerimizi sunarız...Kıymetlime kıymet verdiniz...Hepinizi sevgiyle kucaklarız...Saygılarımızı sunarız..

  • Dilek Aşkın DAMGACIOĞLU

Münevver CİVELEKOĞLU Canımıza canınız gibi baktığınız için sonsuz teşekkürler.

  • Münevver CİVELEKOĞLU

Esra ÇETİN 2003 eğitim ve öğretimin ilk basamağı olan yunus emre çocuk yuvası benim geleceğim ve mesleğim ile ilgili kararımı almama ta o zaman vesile olan okuldur. bu okulun bana kattıklarını hayatımı olumlu yönde nasıl etkilediğini tahmin bile edemezsiniz.Ben yunus emre çocuk yuvasına ve kurucumuz Osman DUYAR'a ve Gül DUYAR'a çok teşekkür ederim

  • Esra ÇETİN

Yorum Yazın